معاونت فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خانه ملت مطرح کرد:

 
حذف بیمه تاکسیرانان بر اساس قانون بودجه 94/ تاکسیرانان خود سهم بیمه‌شان را بپردازند.     چهارشنبه   ۱۳۹۴/۰۸/۲۷   ساعت ۱۲:۲۰                                                   معاونت فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خانه ملت مطرح کرد:

 

 

 

ادامه مطلب

تکذیب قطع بیمه رانندگان تاکسی

تکذیب قطع بیمه تاکسیرانان توسط سازمان تامین اجتماعی

در پی انتشار اخبار متفاوتی درباره قطع بیمه تاکسیرانان توسط سازمان تامین اجتماعی ، محمد حسن زدا معاون فنی و درآمد این سازمان با تکذیب این اخبار گفت: همچنان خدمات خود را به تاکسیرانان عزیزی که پیش از این بیمه شده سازمان تامین اجتماعی بوده اند ، ادامه          می دهیم .

تکذیب قطع بیمه رانندگان تاکسی

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، وی با اشاره به اینکه رانندگان جدیدی که می خواهند از خدمات این سازمان استفاده کنند به دلیل اینکه در تبصره 20 بودجه سال 94 مبلغی جهت رانندگان اختصاص نیافته ، ادامه داد : بدیهی است تحت پوشش قرار گرفتن تاکسیرانان جدید از طریق بیمه اختیاری بلامانع است.

ادامه مطلب

شرکت در نشست سفرا و روسای نمایندگی های ایران

  • 5

سخنگوی وزارت خارجه گفت: نشست سالجاری سفرا و روسای نمایندگی های ایران در خارج از کشور با محوریت دیپلماسی اقتصادی برگزار شد. 

شرکت در نشست سفرا و روسای نمایندگی های ایران

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، حسین جابر انصاری در نشست معرفی توانمندی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که با حضور سفرا و روسای نمایندگی های ایران در خارج از کشور برگزار شد،  شرکت در این نشست را به عنوان اولین جلسه کاری پس از انتصاب این مسئولیت توفیق دانست و گفت: این نشست می تواند نمادی از پیوند وزارت خارجه  با حوزه های اقتصادی کشور باشد و اهمیت دیپلماسی اقتصادی در زمان کنونی را نشان دهد.
وی با بیان اینکه نشست سفرا و روسای نمایندگان ایران در خارج از کشور به صورت سالانه برگزار می شود، اظهار داشت: سمینار سالجاری با محوریت دیپلماسی اقتصادی برگزار شد.
جابر انصاری افزود: به منظور هماهنگی و همفکری و اشتراک نظر،  سفرا و روسای نمایندگی های ایران در خارج از کشور در جلساتی با حوزه های اقتصادی نیز شرکت کردند.
سخنگوی وزارت خارجه، صادرات کالا، خدمات فنی و مهندسی و جذب سرمایه گذاری خارجی را 3اولویت دیپلماسی اقتصادی برشمرد.
وی تصریح کرد:  وزارت خارجه تسهیلات سرمایه گذاری درایران را فراهم می کند.
جابر انصاری بر ارتباط دو سویه وزارت خارجه و بخش های اقتصادی کشور تأکید کرد. 

ادامه مطلب

نشست تخصصی مسئولین کارگزاری‌های رسمی استان‌های تهران و البرز

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی خبر داد:

واگذاری وظایف و خدمات جدید به کارگزاری‌های رسمی تأمین اجتماعی

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی گفت: برون سپاری امور و استفاده از خدمات کارگزاری‌های رسمی یکی از اولویت‌های این سازمان است و در این راستا سازمان تأمین اجتماعی درنظر دارد که کارها و وظایف جدیدی را به کارگزاری‌ها واگذار کند و امور حسابرسی دفاتر قانونی یکی از این وظایف است که برای واگذاری آنها مقدمات لازم فراهم شده است.

نشست تخصصی مسئولین کارگزاری‌های رسمی استان‌های تهران و البرز

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، محمد حسن زدا در نشست تخصصی مسئولین کارگزاری‌های رسمی استان‌های تهران و البرز اظهار داشت: یکی از مشکلات فعلی سازمان تأمین اجتماعی تعداد بالای پرونده‌های در انتظار حسابرسی است و بهترین راهکار برای رفع این مشکل استفاده از ظرفیت کارگزاری‌ها است.
زدا در این نشست با اشاره به گستره فعالیت و گردش مالی قابل توجه سازمان تأمین اجتماعی، گفت: هرماه برای هدفمند سازی یارانه‌ها 3200 میلیارد تومان از سوی دولت پرداخت می‌شود که این مبلغ با استفاده از تمامی منابع عمومی کشور بدست می‌آید اما سازمان تأمین اجتماعی بدون وابستگی به بودجه عمومی کشور ماهیانه 4200 میلیارد تومان برای ارائه خدمات هزینه می‌کند.

نشست تخصصی مسئولین کارگزاری‌های رسمی استان‌های تهران و البرز

وی با بیان اینکه در سال جاری تا کنون ماهیانه به طور متوسط 3500 میلیارد تومان حق بیمه دریافت شده است، افزود: این کار بزرگ با همکاری و تلاش بدنه نیروی انسانی متخصص و با تجربه انجام می‌شود و این ساختاری است که در طول سال‌های طولانی فعالیت سازمان شکل گرفته و جای افتخار دارد.

زدا ادامه داد: بودجه سال جاری سازمان تأمین اجتماعی 59 هزار و 800 میلیارد تومان است که در مقایسه با بودجه کل کشور می‌بینیم که بودجه سازمان معادل یک سوم بودجه کل کشور است.
وی با اشاره به گستردگی فعالیت سازمان تأمین اجتماعی و محدودیت‌هایی که در رابطه با استخدام و گسترش شعب وجود دارد، گفت: سازمان چاره کار را در برون سپاری فعالیت‌ها و واگذاری برخی امور به بخش خصوصی دیده است.
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی با تأکید بر استفاده از خدمات شبکه کارگزاری‌های رسمی این سازمان گفت: سازمان تأمین اجتماعی به سرعت به سوی مکانیزه شدن و برون سپاری حرکت می‌کند و امیدواریم از این طریق بتوانیم خدمات مناسب‌تری به جامعه هدف ارائه دهیم.
زدا تأکید کرد: ما به گسترش فعالیت کارگزاری‌های رسمی اعتقاد داریم و معتقدیم که کارگزاری‌ها می‌توانند نسخه نجات بخش سازمان تأمین اجتماعی باشند.

نشست تخصصی مسئولین کارگزاری‌های رسمی استان‌های تهران و البرز

 

ادامه مطلب